WindowsProgramyObjectDock 2.1

ObjectDock 2.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Stardock Corporation Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15,88 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
304

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i intuicyjna obsługa.
  • Ciekawy, atrakcyjny sposób na przywrócenie porządku na pulpicie.
Minusy:
  • Zużywa zasoby systemu – głównie pamięć RAM.
  • Niekiedy problemy ze stabilnością działania.

ObjectDock to bardzo ciekawe narzędzie, za pomocą którego w systemie operacyjnym Microsoft Windows uruchomimy niezwykle popularny i lubiany dodatek, znany z systemu operacyjnego Mac OS X. W tym przypadku chodzi o specjalny pasek narzędziowy umieszczany zazwyczaj w dolnej części pulpitu.

Za pomocą programu ObjectDock możemy uruchomić specjalny pasek na dole ekranu, który zapewnia szybki dostęp do najczęściej używanych aplikacji, osobistych folderów, panelu sterowania czy innych przydatnych narzędzi. Jak przystało na produkt firmy Stardock, do opisywanego programu znajdziemy mnóstwo dodatków, ciekawych rozszerzeń, skórek etc. 

Warto wspomnieć o tym, że narzędzie ObjectDock możemy umieścić zarówno w dolnej, jak i górnej części pulpitu komputera, a wybredni użytkownicy mogą pokusić się o pozycjonowanie boczne – po lewej lub prawej stronie. Ponadto możemy dołączyć do narzędzia takie dodatki, jak menu Start, wskaźnik pogody, schowek zasobnika systemowego itp. Użytkownicy systemów Mac OS X z pewnością poczują się jak w domu – ObjectDock w systemie Windows zachowuje się dokładnie tak, jak jego oryginalny odpowiednik. 

Program ObjectDock udostępniany jest w wersji demonstracyjnej z ograniczoną funkcjonalnością. W pełnej, płatnej wersji narzędzie umożliwia stworzenie kilku pasków zadań jednocześnie. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0