WindowsProgramyOffice Home and Student 2013

Office Home and Student 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
291 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
360

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Jak przystało na pakiet Microsoft Office, prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Duża funkcjonalność i stabilność działania.
  • Prosta i szybka instalacja.
  • Podstawowe narzędzia przydatne w każdym domu.
Minusy:
  • Dość wysoka cena pełnej wersji pakietu.
  • W sieci znajdziemy kilka równie ciekawych i w pełni darmowych programów biurowych.

Office Home and Student to specjalna wersja niezwykle popularnego pakietu biurowego Microsoft Office stworzona z myślą o uczniach, studentach i użytkownikach domowych. Po zakupieniu licencji użytkownik może zainstalować pakiet jednym komputerze i korzystać z niego w ramach działań niekomercyjnych.

Rzecz jasna w skład pakietu wchodzi niezwykle przydatny i bardzo popularny edytor tekstowy Word, arkusz kalkulacyjnyc Excel oraz edytor do tworzenia prezentacji multimedialnych PowerPoint. Nie zabrakło również narzędzia do tworzenia i przeglądania notatek OneNote. W najnowszej wersji programu znajdziemy mnóstwo ciekawych modyfikacji i funkcji. Edytor tekstowy Word umożliwia teraz przeglądanie i edytowanie plików PDF oraz odtwarzanie filmów bezpośrednio z Internetu bez konieczności otwierania przeglądarki. Ponadto istnieje możliwość przejścia do trybu czytania, który pozwala skupić się na tekście wyłączając jednocześnie wszystkie zbędne opcje.

W najnowszej wersji Office Home and Student znajdziemy również udoskonalone narzędzie Excel, którego szablony wykonują automatycznie większość zadań związanych z ustawieniami i projektem. Aby dane były bardziej czytelne, możemy je szybko i prosto zamienić na wykres lub tabelę. W programie PowerPoint natomiast znajdziemy nowe narzędzia projektowe służące m.in. do wyrównywania i dopasowywania kolorów, za pomocą których możemy prosto i sprawnie tworzyć i udostępniać w Internecie prezentacje.

Na deser dostajemy program OneNote, który pozwala rysować, pisać odręcznie lub na klawiaturze, a następnie przeglądać różnego rodzaju notatki. Jeśli użytkownik korzysta z komputera wyposażonego w dotykowy ekran, obsługa programu staje się jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna. Multimedialne notatki można zapisywać, przeszukiwać oraz synchronizować z aplikacjami OneNote na innych urządzeniach. Na deser dostajemy dostęp do dysku wirtualnego w chmurze SkyDrive o pojemności 7 GB, na którym możemy zapisać nasze dane, filmy, zdjęcia, muzykę itp.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0