WindowsProgramyOffice OneNote 2013

Office OneNote 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
124 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
337

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo przydatne narzędzie do tworzenia, przechowywania i przesyłania notatek i informacji.
  • Prosta i bardzo intuicyjna obsługa.
  • Możliwość zapisywania notatek w chmurze – dostęp z dowolnego miejsca i urządzenia.
  • Integracja z innymi składnikami pakietu Microsoft Office.
Minusy:
  • W sieci możemy znaleźć darmowe, choć z pewnością nie tak interesujące alternatywy.

Office OneNote to jeden z elementów niezwykle popularnego pakietu biurowego Microsoft Office, który udostępniany jest przez giganta z Redmond na zasadzie licencji testowej. Podczas instalacji pakietu Office użytkownik może wybrać, który element ma być zainstalowany na dysku komputera.

W dużym uproszczeniu, za pomocą programu Office OneNote użytkownik może tworzyć i gromadzić wszystkie ważne informacje oraz przydatne notatki. Mogą to być zadania domowe, sprawy do załatwienia, rachunki do opłacenia i wszystko to, co jest ważne w domu, szkole lub pracy. Co prawda program w głównej mierze działa w świecie wirtualnym i elektronicznym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dowolne notatki wydrukować i przenieść do świata realnego – na papier.

W najnowszej odsłonie programu Office OneNote, który jest składnikiem całego pakietu Microsoft Office, znajdziemy wiele nowości, modyfikacji i udogodnień, które mają sprostać najbardziej wymagającym i nowoczesnym użytkownikom. Po pierwsze, prawdziwą rewolucję przeszedł interfejs, który teraz prezentuje się świeżo, nowocześnie, a przede wszystkim jest bardzo wygodny i intuicyjny. Na uwagę zasługuje także pełna integracja z chmurą, dzięki czemu wszystkich notatek nie musimy przechowywać na dysku twardym (istnieje ryzyko ich utraty, jeśli komputer lub dysk ulegnie awarii).

Utworzone za pomocą Office OneNote notatki możemy zapisywać na dysku wirtualnym w chmurze, co jest nie tylko bezpieczne, ale i bardzo wygodne. Możemy uzyskać dostęp do informacji z każdego miejsca na świecie - wystarczy dostęp do Internetu. Program OneNote pozwala łatwo zapisywać pliki na własnym koncie usługi SkyDrive lub w witrynie organizacji. Oprócz wyświetlania i przeglądania, notatki możemy dowolnie edytować, synchronizować i udostępniać, jak również pracować nad tymi samymi notatkami z rodziną, współpracownikami lub znajomymi.

W najnowszej edycji, program Office OneNote działa na różnych urządzeniach. To między innymi zasługa wspomnianej chmury, dzięki której możemy uzyskać dostęp do notatek zarówno na komputerze, jak i na tablecie lub smartfonie. Producent chwali się, że notatki OneNote są kompatybilne z telefonami z systemem Windows Phone, urządzeniami Apple (iPhone oraz iPad), jak również smartfonami z systemem Google Android lub starszym Symbianem. W najnowszej wersji należy również zwrócić uwagę na nowy system wprowadzania danych. Na dowolnym urządzeniu obsługującym dotyk, takim jak komputer z ekranem dotykowym lub tablecie, możemy bez problemów rysować, edytować i wymazywać zawartość przy użyciu palca, pióra lub myszy, co znacząco uprzyjemnia i upraszcza korzystanie z programu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0