WindowsProgramyOrigin 10.4.8.36918

Origin 10.4.8.36918 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Electronic Arts
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
52,30 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
136

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Ciekawe funkcje dla zalogowanych użytkowników.
  • Oferty darmowych gier dla abonentów.
  • Bardzo przyjemny dla oka interfejs.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Częste promocje i upusty.
  • Ogromna biblioteka gier.
Minusy:
  • Ceny niektórych gier wyższe niż na tradycyjnym rynku.
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.

Origin to specjalna platforma internetowa, stworzona przez firmę Elektronic Arts, za pomocą której możemy kupować elektroniczne wersje gier, pobierać je na dowolny komputer, jak również testować gry z wczesnym dostępem, wersje demonstracyjne itp. Za pomocą platformy możemy również komunikować się z innymi graczami oraz organizować sieciowe rozgrywki.

 

Program Origin to główny składnik całej platformy, swoisty łącznik pomiędzy serwerami firmy, a użytkownikiem. Za jego pomocą możemy kupować gry marki Elektronic Arts, a następnie pobierać je na dowolny komputer (z zainstalowanym programem oraz zalogowanym użytkownikiem). Elektroniczne wersje gier możemy mieć zawsze przy sobie bez ryzyka uszkodzenia lub zagubienia płyty. Co więcej, wersje te są zazwyczaj tańsze od ich fizycznych odpowiedników.

 

Bardzo często użytkownicy platformy mają wcześniejszy dostęp do gier, jak również szansę na rabaty i upusty. Co więcej, użytkownicy, którzy wykupią abonament (Origin Access) mają nielimitowany dostęp do starszych, ale nadal bardzo ciekawych i atrakcyjnych tytułów. Wszystko w ramach abonamentu w wysokości kilkunastu złotych miesięcznie. Ciekawostką jest również możliwość zarządzania swoim profilem, kupowanie i uruchamianie gier z dowolnego komputera, jak również funkcja składowania zapisanych danych gier. Co to daje?

 

Otóż grę możemy ukończyć w dowolnym momencie, a następnie wrócić do niej np. z innego komputera nie tracąc postępów. Wystarczy zainstalowana platforma Origin oraz zalogowany użytkownik. Origin pozwala dodatkowo na konsolidację biblioteki gier, tj. dodawanie do naszego konta praktycznie każdej gry EA, jaką wcześniej zakupiliśmy. W tym celu wystarczy jedynie wprowadzić kod produktu, a gra zostanie dodana do biblioteki.

 

Platforma Origin dostępna jest także na urządzenia mobilne iPhone, iPad, iPod touch oraz Android.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0