WindowsProgramyOTL 3.2.60

OTL 3.2.60 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
OldTimer
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.55 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
424

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wysoka wykrywalność
Minusy:
  • Archaiczny interfejs
  • Tylko dla doświadczonych użytkowników

Zwykle programy posiadają tytuły, które sugerują, w jakim celu można ich używać. W tym przypadku mamy jednak tajemniczy skrót - OTL. Można więc zadać pytanie: OTL – co to jest? Odpowiedź jest dość prosta – to narzędzie pozwalające na usuwanie złośliwego oprogramowania, zarówno zainstalowanego nieopatrznie, jak też i znalezionego na stronach sieci. Jako że szkodniki mogą narobić kłopotów i zniszczyć system operacyjny, warto mieć coś takiego na podorędziu. A co ważne – OTL jest do pobrania całkowicie za darmo. Można ściągnąć go z tej strony – wystarczy kliknięcie poniższego linku.

Pobranie OTL to kwestia kilku sekund – plik instalacyjny ma tylko 0,55 MB. Jak działa? Zaczyna pracę od analizy miejsc na twardym dysku, gdzie najczęściej można spotkać szkodniki. A wiec przegląda pliki systemowe i rejestr. Opinie o OTL są dość zróżnicowane – podobno rozpoznaje on niektóre normalne pliki systemowe jako zagrożenia. 

Jak jest naprawdę? Najlepiej pobrać program i sprawdzić to samemu w praktyce. OTL działa pod Windows 7, XP i Vista. Na każdym systemie OTL umożliwia stworzenie skryptów, które dokonywać będą zautomatyzowanych czynności – jak na przykład czyszczenie komputera o określonej porze i dacie. Ta aplikacja z pewnością pomoże we wzmocnieniu bezpieczeństwa systemu operacyjnego, dlatego też warto zobaczyć ją w akcji, co zresztą nie kosztuje ani grosza – a w dodatku jest po polsku!

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0