WindowsProgramyPajączek 5 NxG Professional 5.9.9

Pajączek 5 NxG Professional 5.9.9 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Cream Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
36,31 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
521

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Bardzo duża ilość opcji konfiguracyjnych.
  • Mnóstwo dostępnych narzędzi i funkcji.
  • Ogromna funkcjonalność na każdym polu.
  • Program przeznaczony zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących.
Minusy:
  • Dość wysoka cena pełnej wersji.

Pajączek NxG Professional, następca niezwykle popularnego programu Pajączek 2000, to bardzo zaawansowany i wbrew pozorom, kompleksowy program dla profesjonalnych programistów, którzy pracują w różnych językach programowania, takich jak PHP, XHTML, XML, JavaScript etc.

Program Pajączek NxG Professional oferuje profesjonalnym programistom i webmasterom cały zasób niezbędnych funkcji i narzędzi, które przydadzą się przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów i zadań. Producenci zadbali o ponad 40 różnych schematów kolorowania składni, obsługę serwerów FTP, dzięki czemu wysyłanie i pobieranie projektów z sieci jest o wiele prostsze i szybsze itd.

Warto również wspomnieć o tym, że program Pajączek NxG Professional posiada zaawansowane narzędzia edycji dla różnych języków, takich jak XML, XHTML, PHP czy JavaScript, wspiera pracę grupową oraz umożliwia zarządzanie witrynami. Co prawda program skierowany jest do profesjonalistów (mimo zabawnej nazwy), ale mimo to oferuje bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs, który z pewnością przypadnie do gustu osobom dopiero zaczynającym swoją przygodę z programowaniem. 

W najnowszej wersji programu Pajączek NxG Professional producent wprowadził wsparcie dla standardu HTML5. Warto również wspomnieć o podpowiedziach kodu, które pojawiają się po wciśnięciu kombinacji klawiszy Ctrl+Spacja w obrębie znacznika. Wprowadzono także wsparcie w inspektorze znaczników w głównym oknie programu i w oknach edycyjnych znaczników. Mówiąc o zmianach, wypada również wspomnieć o nowym schemacie kolorowania o nazwie „HTML + CSS + Invisible”. Głównym zadaniem tej nowości jest ułatwienie edycji treści na stronie WWW poprzez zastosowanie ledwo widocznej kolorystyki przy pogrubionych tekstach na stronie internetowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0