WindowsProgramyPanda Cloud Cleaner 1.0.69

Panda Cloud Cleaner 1.0.69 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Panda Security
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
416

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Szybkość działania
Minusy:
  • Skanowanie w chmurze może być problemem

Panda Cloud Cleaner to darmowy skaner antywirusowy firmy Panda Security tworzącej różnego rodzaju narzędzia antywirusowe. Program wyróżnia się spośród innych programów tego typu faktem, że działa w chmurze, dzięki czemu jego sygnatury są zawsze na bieżąco i nie ma konieczności pobierania co jakiś czas aktualizacji lub nowej wersji programu. Proces wykrywania zagrożeń ma miejsce online. 

Program dokonuje sprawdzenia systemu operacyjnego oraz wszystkich partycji w celu odnalezienia wirusów, rootkitów, narzędzi spyware i adware. Po zakończeniu działania Panda Cloud Cleaner przedstawia raport na temat wykrytych zagrożeń.

Zaletą Panda Cloud Cleaner jest fakt, że program korzysta ze sprawdzonej technologii wykorzystanej w oprogramowaniu Panda Antivirus, jednak jego funkcjonalność, poza skanowaniem, jest niewielka. Użytkownik nie ma możliwości zdefiniowania skanowania – wyboru dysku czy stopnia szczegółowości. Na plus należy zaliczyć szybkie uruchomienie oraz fakt, że skanowanie przebiega szybko i sprawnie.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0