WindowsProgramyPartition Wizard Home Edition 7.8

Partition Wizard Home Edition 7.8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
MT Solution Ltd.
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14,4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
329

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Wiele przydatnych narzędzi.
  • Kompleksowa obsługa dysków.
Minusy:
  • Sporadyczne błędy.
  • Ryzyko uszkodzenia danych i systemu.

Partition Wizard Home Edition to darmowe narzędzie do zarządzania partycjami na dysku twardym komputera. Za pomocą tego programu możemy przeprowadzić wiele typów operacji, takich jak tworzenie, kasowanie, zmiana rozmiaru, ukrywanie etc.

Za pomocą tego narzędzie możemy tworzyć od podstaw lub edytować już istniejące partycje (włącznie z ich kasowaniem), kopiować, zmieniać rozmiar, konwertować, ukrywać, odzyskiwać etc. Program działa na systemach Windows zarówno w wersji 32- jak i 64-bitowej w praktycznie każdej odsłonie, z Windowsem 8 włącznie. Warto również wspomnieć o obsłudze macierzy RAID oraz dysków twardych o pojemności powyżej 2 TB z systemem plików FAT i NTFS.

Godna uwagi jest funkcja Copy Disk Wizard oraz Disk Map – ta ostatnia pozwala na wizualizację dysku i pokazuje w sposób graficzny rozmieszenie partycji i dysków. Oprócz tego możemy przeprowadzić kilka testów wydajnościowych i kondycyjnych w celu sprawdzenia ogólnego stanu dysku. W najnowszej odsłonie programu producent zastosował funkcję, za pomocą której użytkownicy mogą rozszerzać i modyfikować partycje NTFS bez konieczności przerywania pracy systemu Windows.

Producent zapewnia, że wszystkie procesy przeprowadzane przez program Partition Wizard Home Edition są w pełni bezpieczne dla danych na dyskach twardych. Interfejs jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu początkujący użytkownicy poradzą sobie z obsługą wszystkich funkcji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0