WindowsProgramyPC Tools AntiVirus Free Edition 9.1.0.2898

PC Tools AntiVirus Free Edition 9.1.0.2898 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
PC Tools
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3.9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
308

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Polska wersja językowa
  • Wydajny silnik
Minusy:
  • Nieatrakcyjna szata graficzna programu

Bezpieczeństwo komputera to sprawa dość istotna, więc każdy program antywirusowy budzi zainteresowanie użytkowników. Dostępny za darmo PC Tools AntiVirus Free Edition to jedno z takich zabezpieczeń, które mają zapewnić nam komfort i bezpieczeństwo używania sieci. Co wyróżnia go od innych podobnych aplikacji to bardzo małe wykorzystanie zasobów, tak więc mając włączony program nie odczuwamy żadnych efektów jego działania – choć pracuje cały czas!

Jak to możliwe? Cóż, to już tajemnica producentów. W każdym razie, efekty pracy PC Tools AntiVirus Free Edition to ochrona poczty e-mail, sprawdzanie plików ściąganych z sieci, skanowanie systemu i inne czynności. 

Jako że nie trzeba za niego płacić ani grosza, warto spróbować. Tym bardziej, że aplikacja posiada automatyczne aktualizacje, więc nie musimy kłopotać się o sprawdzanie, czy wyszła kolejna wersja. Jako że jest to polska wersja pracy PC Tools AntiVirus Free Edition, nie potrzeba żadnych instrukcji do zrozumienia wszystkich opcji czy też ustawień konfiguracji. To kolejna z zalet tego niewielkiego uniwersalnego programu.

Polecamy go każdemu posiadaczowi Windows. Aplikacja świetnie sprawuje się pod Vista i XP. Także pod Windows 7 PC pracy PC Tools AntiVirus Free Edition będzie działać bez żadnych zastrzeżeń. Jest to wersja darmowa, przeznaczona tylko i wyłącznie do użytku domowego. Dla firm i biur polecamy wersję komercyjną – wszelkie informacje na jej temat znajdują się na stronie producenta programu, firmy PC Tool. Na koniec wypada dodać, że ściągnięcie aplikacji ze stron naszego portalu jest również całkowicie darmowe. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0