WindowsProgramyPDF Transformer 3.0 pro

PDF Transformer 3.0 pro download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
ABBYY Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
216 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
403

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Funkcja rozpoznawania tekstu, nawet gdy plik nie posiada warstw
  • Duże możliwości konwersji
  • Integracja ze składnikami pakietu Office
Minusy:
  • Wysoka cena pełnej wersji

PDF Transformer 3.0 Pro to zaawansowane narzędzie do tworzenia i modyfikowania plików PDF stworzone przez renomowaną firmę ABBYY znaną m.in. z programu OCR FineReader. Prezentowana aplikacja wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, którą gwarantuje bogaty pakiet narzędzi pozwalający na łatwe tworzenie dokumentów PDF oraz modyfikowanie istniejących plików, nawet jeśli zostały już wyeksportowane i nie posiadają warstwy tekstowej. 

Program został przystosowany do pracy na skomplikowanych dokumentach zawierających hiperłącza, zdjęcia, rysunki, wykresy oraz różnego rodzaju nagłówki, stopki czy spisy treści. PDF Transformer 3.0 Pro jest w stanie pracować na tekście napisanym w jednym z 184 języków. Unikalną funkcjonalnością jest technologia rozpoznawania zawartości dokumentów ADRT7. Program jest w stanie zeskanować treść dokumentu PDF i dać dostęp do opcji edycyjnych: usuwania treści, dodawania tekstu, obrazków czy zmiany formatowania. 

PDF Transformer 3.0 Pro jest w stanie zintegrować się z programami z pakietu Office: Word, Power Point, Excel oraz Visio. W aplikacjach pojawia się dodatkowy przycisk umożliwiający szybkie tworzenie plików PDF za pośrednictwem silnika PDF Transformer. Program jest również w stanie zamieniać dokumenty PDF na pliki DOC, DOCX, XLS, XLSX, RTF, TXT oraz HTML.

PDF Transformer 3.0 Pro jest dostępne w wersji pudełkowej oraz elektronicznej. Niezależnie od wybranej wersji, zakup pełnej wersji wiąże się z wydaniem około 400 złotych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0