WindowsProgramyPDF-XChange Viewer 2.5.212

PDF-XChange Viewer 2.5.212 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Tracker Software Products
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
369

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wygodna przeglądarka plików
  • Funkcja dodawania adnotacji w dokumencie
Minusy:
  • Tylko podstawowa funkcjonalność

PDF-XChange Viewer – czasem pisany także jako XChange PDF Viewer – to aplikacja podobna do popularnego Acrobat Reader, jednak różniąca się od niego znacznie – i to na plus! Jej podstawowym zadaniem jest przeglądanie dokumentów PDF, wraz z takimi czynnościami jak zaznaczanie fragmentów tekstu, kopiowanie ich, przeszukiwanie dokumentu i inne. jednak w przeciwieństwie do Adobe, PDF-XChange Viewer ozwala także na dokonywanie ich edycji. Możemy tu dodawać własne teksty, oznaczenia, dodawać znaki wodne i loga, kształty geometryczne, strzałki i inne.

Dla wygody użytkownika aplikacja umożliwia zaznaczanie wybranego obszaru tekstu. Niestety, podobnie jak i w Adobe, nie można modyfikować oryginalnej treści. Jednak w przeciwieństwie do niej, możemy stworzyć całkiem nowy plik PDF za pomocą narzędzi edytorskich – niestety, będą one nosiły logo producenta i reklamę. Ściągnięcie PDF-XChange Viewer zajmie krótki czas – do pobrania mamy tylko 16 MB. A jako że nie kosztuje to ani grosza, warto spróbować.

Prezentowana na tej stronie wersja PDF-XChange Viewer jest w polskiej wersji językowej. Nie będzie więc nikomu trzeba żadnej instrukcji obsługi, choć jak zawsze rady zaawansowanych użytkowników mogą okazać się bezcenne. Kolejnym plusem aplikacji jest fakt jej integracji z przeglądarkami Internet Explorer oraz Firefox, dzięki czemu dokumenty wyświetlane są w oknie przeglądarki.

Jeśli chodzi o systemy operacyjne, aplikacja doskonale spisuje się na Windowsach. Pod XP i Vista, a także pod Windows 7 PDF-XChange Viewer z pewnością pokaże w pełni, na co go stać. Darmowa wersja aplikacji przeznaczona jest na użytek prywatny. Do komercyjnego zastosowania należy nabyć wydanie PRO.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0