WindowsProgramyPDFCreator 1.7.1

PDFCreator 1.7.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
PDF Forge
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
17 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
436

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Obsługa wielu formatów
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

PDFCreator to świetna aplikacja dla każdego, kto potrzebuje zapisywać pliki w formacie PDF. Jest to format zmieniający tekst w gotowy do wydruku dokument, a jeśli chcesz wysłać komuś jakieś ważne informacje i chcesz mieć pewność, że nie zostaną zmienione, dostępny za darmo PDFCreator pozwoli Ci zabezpieczyć je przed edycją.

Jak to działa? Aplikacja tworzy wirtualną drukarkę, do której wysyła formatowanie pliku. Nie musisz kłopotać się niuansami technicznymi: po prostu instalujesz program, otwierasz plik tekstowy i wysyłasz go do drukarki. Podajesz tylko dane pliku - tytuł dokumentu, datę, nazwę lub dane autora i już. Na koniec procesu dokument jest otwierany i widzisz, jak wypada w formacie PDF. Pobierz PDFCreator z naszej strony i wypróbuj go!

Warto zauważyć, że aplikacja posiada interpreter języka Ghostscript, który odpowiada za konwersję. PDFCreator bez problemu uruchomisz na Windows 7. Nie będzie również problemów z działaniem aplikacji na Vista i XP. Niestety, nie pojawiła się edycja PDFCreator pod Linux oraz na Mac.

Niestety, nie istnieje polska wersja PDFCreator, jednak obsługa programu jest stosunkowo intuicyjna, a sam program można bez opłat pobrać i samodzielnie sprawdzić czy użytkowanie będzie sprawiało kłopoty.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0