WindowsProgramyPeaZip 4.9.2

PeaZip 4.9.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Giorgio Tani
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,09 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
408

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo prosta obsługa.
  • Czytelny i prosty interfejs.
  • Bezproblemowe działanie.
Minusy:
  • Dość uboga lista obsługiwanych formatów.

Program PeaZip oparty jest na licencji Open Source, co oznacza, że każdy może wprowadzać zmiany w kodzie programu, a następnie udostępniać te modyfikacje za darmo w sieci. Po instalacji, program integruje się z powłoką systemu operacyjnego Windows, dzięki czemu wszystkie jego funkcje dostępne są zawsze pod ręką.

Interfejs programu jest bardzo przyjazny i prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia i wiedzy informatycznej poradzą sobie z obsługą wszystkich związanych z narzędziem funkcji. Co ciekawe, program w tej samej wersji dostępny jest zarówno dla użytkowników systemów Windows, jak i Linux.

Podczas instalacji programu użytkownik może wybrać opcje, które mają zostać zawarte w menu kontekstowym. Za pomocą programu PeaZip stworzymy archiwa plików, w takich formatach jak: 7Z, ARC, BZ2, GZ, PAQ, PEA, QUAD/BALZ, TAR, UPX oraz ZIP. Oprócz tego aplikacja poradzi sobie z wyświetlaniem archiwów w wielu różnych formatach, taki jak m. in. ACE, ARJ, CAB, DMG, ISO, LHA, RAR, UDF etc.

Nie zabrakło również takich funkcji, jak możliwość tworzenia zaszyfrowanych paczek danych (AES 256bit), dzielenia archiwów na kilka oddzielnych części, stosowania zaawansowanych filtrów wyboru plików, itp. Esteci z pewnością docenią możliwość dostosowania wyglądu programu do własnych preferencji za pomocą dodatkowych skórek.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0