WindowsProgramyPeer2Mail 1.61 Build 11

Peer2Mail 1.61 Build 11 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Ran Geva
Licencja:
Adware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
441

Nasza ocena:

Krzysztof Król
4

Peer2Mail to niezwykle ciekawy program, który umożliwia swoim użytkownikom przechowywanie różnego rodzaju plików na serwerach poczty e-mail i łatwe udostępnianie ich innym. W celu korzystania w wyżej wymienionej funkcjonalności potrzebny nam będzie instalator programu Peer2Mail oraz konto mailowe w dowolnie wybranym przez nas serwisie. Najlepsze są takie, które oferują dużą ilość miejsca służącego do przechowywania wiadomości oraz załączników.

Działanie prezentowanego programu polega na kompresowaniu wybranego przez nas pliku do formatu zip i zabezpieczenie w taki sposób, że nie będą miały do niego dostępu osoby przez nas nieupoważnione. Ponadto dany plik dzielony jest na mniejsze części i przesyłany na stworzone wcześniej konto. Po wygenerowaniu odpowiedniego linku możemy go przesłać innym użytkownikom, którzy po kliknięciu automatycznie pobiorą dany plik.

Całość stworzona została w oparciu o darmową licencję adware. Oznacza to, że w czasie działania programu na ekranie komputera wyświetlane będą różnego rodzaju reklamy. Nie są one jednak szkodliwe i nie powodują zagrożenia dla systemu operacyjnego.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0