WindowsProgramyPhoneClean 3.5.2.20150108

PhoneClean 3.5.2.20150108 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
iMobie inc
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6,68 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
296

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Możliwość szybkiego i sprawnego skasowania wszystkich zbędnych plików.
  • Kasuje historię, pliki cookie i wszystkie prywatne dane.
  • Kilka dodatkowych i przydatnych funkcji.
Minusy:
  • Nie jest w pełni darmowa.
  • Wymaga aktywacji do pełni działania.

PhoneClean to bardzo przydatne i wielofunkcyjne narzędzie przeznaczone do czyszczenia, konfiguracji i optymalizacji wszystkich urządzeń działających pod kontrolą systemu operacyjnego Apple iOS, czyli iPhone, iPad czy też iPod.

Za pomocą programu PhoneClean znajdziemy, a następnie usuniemy wszystkie zbędne pliki pozostawione przez inne aplikacje podczas instalacji lub usunięciu. Ponadto użytkownik ma możliwość wykasowania całej pamięci podręcznej telefonu, czyli grafik, snapshotów, plików audio, historii itp. dzięki czemu uruchamianie oraz praca telefonu jest szybsza i bardziej wydajna.

W większości przypadków instalacja dużej ilości różnego rodzaju aplikacji sprawia, że waga plików tymczasowych oraz cache znacząco się zwiększa zabierając tym samym wolną przestrzeń na inne dane. Co więcej, zaśmiecona pamięć może negatywnie wpłynąć na pracę urządzenia. Za pomocą programu PhoneClean bezpiecznie i szybko usuniemy zbędne pliki poprawiając tym samym działanie całego urządzenia.

Oczywiście istnieje możliwość zdefiniowania danych, które mają zostać usunięte z systemu – np. w przypadku aplikacji zbierających dużą ilość danych takich jak Facebook czy Twitter. Nie zabrakło również opcji kasowania plików cookie, historii czy skryptów, co z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom, którzy chcą chronić swoją prywatność. Należy jednak pamiętać, że do poprawnego działania niezbędna jest instalacja programu iTunes.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0