WindowsProgramyPhoto Builder Platinum 7.4

Photo Builder Platinum 7.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
BraveTech Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
71 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
428

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Możliwość stosowania clipartów i ramek
  • Nieskomplikowana obsługa
Minusy:
  • Nienowoczesne efekty graficzne

Photo Builder Platinum jest rozbudowanym narzędziem służącym do tworzenia kolaży graficznych i łączenia zdjęć. Program pozwala na połączenie np. portretów, dodanie efektów graficznych takich jak flitry i cliparty. Aplikacja daje możliwość stworzeni mozaiki, zmianę nasycenia barw zdjęć, nadanie efektu negatywu czy odcieni szarości. 

Dzięki temu można tworzyć interesujące, profesjonalnie wyglądające kompozycje, takie jak pocztówki, zwielokrotnione obrazy itp. W programie można dodawać do zdjęć tło, tekst oraz ramki. Obrazy wykonane przez Photo Builder Platinum mogą być wykorzystywane w druku lub udostępniane w Internecie: np. na portalach społecznościowych. 

Photo Builder Platinum daje możliwość pracy na najbardziej popularnych formatach graficznych:  m.in. jpg, bmp, gif, tiff, png, pcx oraz img. Zdjęcia nad którymi pracujemy, możemy zapisać w formacie .brt, co pozwala na dalszą obróbkę w programie lub wyeksportować do tradycyjnego formatu graficznego i np. opublikować w Internecie lub przesłać e-mailem do znajomych.

Photo Builder Platinum jest aplikacją płatną, sprzedawaną za blisko 30 dolarów, jednak producent umożliwia bezpłatne sprawdzenie możliwości. Program w wersji testowej jest dostępny na naszej stronie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0