WindowsProgramyPhoto Collage Max 2.2.2.6

Photo Collage Max 2.2.2.6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
CoolwareMax Corporation
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
34 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
351

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Prosta obsługa
  • Spora biblioteka clipartów
Minusy:
  • Znak wodny w darmowej wersji

Photo Collage Max jest niewielkim, ale bardzo sprawnym programem graficznym, dzięki któremu możemy tworzyć kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii. Co prawda, w wersji podstawowej jego funkcjonalność została znacznie ograniczona np. poprzez brak możliwości edycji projektowanych grafik, to jednak wciąż ma wiele do zaoferowania.

Photo Collage Max wyposażony jest w niezwykle prosty w obsłudze kreator, w którym użytkownik wybiera szablon a następnie fotografie, które będą w nim umieszczone. Warto zaznaczyć, że wszystkie szablony są na bardzo wysokim poziomie oraz prezentują się naprawdę ciekawie. Gotowy projekt możemy wysłać e-mailem, utworzyć z niego tło pulpitu czy po prostu zapisać w jednym z dostępnych formatów: BMP, GIF, JPG, PNG lub TIF. Program umożliwia możliwość szybkiego przystosowania naszego dzieła do drukowania dzięki wbudowanemu podglądowi wydruku.

Program Photo Collage Max  jest dostępny w wersji Pro, która nie posiada ograniczeń wersji darmowej, jednak kosztuje blisko 50 dolarów. 

UWAGA!

Podczas zapisu projektu nanoszony jest na niego znak wodny z nazwą programu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0