WindowsProgramyPhoto DVD Maker 8.52

Photo DVD Maker 8.52 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
AnvSoft Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
383

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wygodne menu
  • Możliwość nagrania prezentacji na płytę Blu-Ray
  • Duża liczba szablonów i efektów
Minusy:
  • Niewielka liczba wspieranych formatów wideo

Photo DVD Maker jest aplikacją umożliwiającą stworzenie płyty DVD/Blu-Ray wypełnionej materiałami multimedialnymi: zdjęciami, muzyką i filmami.

Podczas tworzenia płyty możliwe jest zaimportowanie bazy zdjęć w formatach JPEG, TIFF, BMP oraz PNG w celu stworzenia kolażu lub pokazuj slajdów. Prezentacja może zostać wzbogacona o filmy w typu MPEG, MP4, AVI, Divx AVI, WMV, VOB, MOV, FLV lub RM/RMVB. Do prezentacji można dodać muzykę lub komentarz w formacie MP3, WMA lub WAV. Program pozwala na wybranie ponad 300 efektów przejścia między zdjęciami i filmami. Projektując prezentację w Photo DVD Maker można wykorzystać ponad 70 typów albumów – wystarczy dodać media do szablonu, bez konieczności projektowania tła od początku. Po przygotowaniu prezentacji od strony zwartości, użytkownik może wybrać jeden z 90 menu DVD, które różnią się kolorystyką, rozmieszczeniem i zastosowanymi efektami. Dzięki temu, możliwe jest podzielenie prezentacji na rozdziały, co ułatwia przeglądanie materiału na odtwarzaczu DVD podłączonym do TV.

Photo DVD Maker pozwala na nagrywanie prezentacji na płytę DVD, AVCHD Disc, Blu-ray oraz eksport do pliku HD, co umożliwia wysłanie prezentacji na serwer lub serwis typu YouTube.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0