WindowsProgramyPhotoScenery 3.7

PhotoScenery 3.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Photo Editor Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
301

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Duża liczba clipartów, kreskówek, masek oraz ramek
  • Łatwa obsługa
Minusy:
  • Efekty graficzne i wiele z grafik rodem z lat dziewięćdziesiątych

PhotoScenery jest narzędziem, które pozwala w prosty sposób zmienić wygląd zdjęć z twojego albumu. Nie potrzeba mieć żadnych umiejętności graficznych, aby w programie przerabiać fotografie:  dodawać ramki, postaci z kreskówek oraz tekst.

Aplikacja daje możliwość dodawania 100 clipartów, 180 kreskówek, 180 masek oraz 100 ramek, które mogą nadać inny wygląd twojemu zdjęciu. PhotoScenery jest w stanie całkowicie zmienić scenerię zdjęcia, tło, dodać aspekt humorystyczny lub karykaturalny. Modyfikacja zdjęć sprowadza się do przenoszenia myszką elementów, które chcemy dodać do zdjęcia lub nanoszenia efektów i filtrów.

Jedną z największych zalet PhotoScenery jest prostota obsługi, jednak aplikacja jest dostępna jedynie w angielskiej wersji językowej, co niektórym może utrudnić użytkowanie. Warto jednak spróbować wersję testową, gdyż menu jest intuicyjne. 

Niestety, licencja na aplikację kosztuje 39.95 dolara, co jest kwotą stosunkowo wysoką patrząc na ograniczone możliwości aplikacji. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto sprawdzić inne aplikacje dostępne na Pobierz.pl w kategorii Edycja i tworzenie grafiki. Znajdziesz tam grono całkowicie darmowych programów do obróbki oraz szereg aplikacji testowych oferujących ogromne możliwości edycyjne, przewyższające PhotoScenery.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0