WindowsProgramyPhoto Show 2.3

Photo Show 2.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
EasyTools Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
414

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Łatwość obsługi
  • Niewielki rozmiar
Minusy:
  • Tylko 5 dni wersji testowej

Photo Show to aplikacja służąca do obróbki graficznej plików, która jest aktualnie oferowana pod nazwą Photo Frame Genius

Program posiada szereg funkcjonalności: pozwala na podstawową obróbkę fotografii, która sprowadza się do kadrowania, poprawy nasycenia kolorów, obracania zdjęć, zmiany ich rozmiarów oraz nanoszenia masek i filtrów. Efekty mogą poprawić wygląd zdjęcia lub całkowicie je odmienić. Poza tym możliwe jest dodanie jednej z kilku wirtualnych ramek na zdjęcia. Przygotowany w Photo Show plik można zapisać w formatach GIF, BMP, JPEG oraz PNG, a także wydrukować. W przypadku niektórych formatów (np. JPG, PNG) możliwe jest dostosowywanie stopnia kompresji obrazka.

Jedną z najważniejszych plusów Photo Show jest niewielki rozmiar oraz proste, oszczędne w funkcje, menu, które pozwala na opanowanie obsługi programu dosłownie w kilka chwil. Niestety, mimo że program nie ma ogromnej liczby funkcji graficznej, jest stosunkowo drogi - licencja kosztuje blisko 20 dolarów. Przed zakupem możliwe jest pobranie wersji testowej, która umożliwia korzystanie z Photo Show przez 5 dni. Program jest dostępny w angielskiej wersji językowej i działa pod kontrolą systemu Windows.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0