WindowsProgramyPhoto Toolkit 1.7

Photo Toolkit 1.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
VicMan Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7.78 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
516

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Spora liczba możliwości edycyjnych

Photo Toolkit to narzędzie służące do obróbki zdjęć, znane również pod nazwą Photo! Editor. Program posiada szereg funkcji znanych z większości darmowych programów służących do poprawki zdjęć cyfrowych. 

W Photo Toolkit możliwe jest usunięcie efektu czerwonych oczu, szumów czy przeprowadzenie obróbki zdjęcia pod kątem niedoskonałości modela/modelki lub tła. Co więcej, możliwe jest poprawienie oświetlenia zdjęcia: całkowite rozjaśnienie czy częściową poprawę kadru. Program posiada również możliwość znacznych modyfikacji w nasyceniu kolorów, dzięki czemu zdjęcie może zostać całkowicie odmienione. 

Aplikacja posiada narzędzie do tworzeni karykatur - możliwe jest wczytanie zdjęcia jakiejś osoby lub zwierzęcia i przesunięcie rysów twarzy, pyszczka, wydłużenia kończyn czy zmodyfikowanie tła. Photo Toolkit umożliwia masowe operacje na plikach graficznych: zmianę rozmiaru, formatu czy nazwy pliku. 

Program działa jako zwykła aplikacja, ale również integruje się z systemem Windows:  pojawia się w menu kontekstowym, a w standardowej przeglądarce graficznej dodaje przycisk uruchamiający Photo Toolkit. Aplikacja jest dostępna za darmo, w angielskiej wersji językowej. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0