WindowsProgramyPhotostage Slideshow 3.45

Photostage Slideshow 3.45 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
NCH Software
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,36 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
403

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Wsparcie dla wielu formatów plików wideo, audio i graficznych.
  • Bardzo prosta i intuicyjna obsługa.
  • Jasny i czytelny interfejs.
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej.

PhotoStage Slideshow to intuicyjne i proste w użytkowaniu narzędzie przeznaczone do tworzenie prezentacji multimedialnych zawierających zdjęcia, filmy i inne materiały. Program pozwala szybko i sprawnie stworzyć atrakcyjny wizualnie film.

 

Aby stworzyć prezentację w postaci filmu wystarczy wybrać z biblioteki interesujące nas zdjęcia i filmy, dokonać edycji np. kadrowania czy poprawy kolorów, a następnie połączyć wszystko w oknie programu. Pomiędzy kolejnymi materiałami możemy zastosować jeden z wielu efektów przejścia, dodać muzykę, która będzie umilała pokaz lub nagrać komentarz dźwiękowy, który wyjaśni ciekawe pojęcia czy definicje. Oczywiście możemy dodawać napisy, grafiki, tworzyć kolaże i inne interesujące dodatki.

 

Po dodaniu materiałów multimedialnych, możemy przystąpić do połączenia całej prezentacji w całość. PhotoStage Slideshow pozwala na rendering projektu do jednego z wielu formatów wideo. W zależności od potrzeb możemy przygotować prezentację na potrzeby publikacji na YouTube, nagranie na płytę DVD lub stworzyć prezentacji w rozdzielczości FullHD, którą można odtwarzać na komputerze lub telewizorze o dużej przekątnej ekranu. Program jest w stanie dostosować prezentację na potrzeby przenośnych urządzeń multimedialnych, tak by rozdzielczość była przystosowana do wielkości ekranu iPoda, iPhone’a czy PlayStation Portable.

 

Prezentację można przygotować również w formacie Flash oraz 3GP, co pozwala na zapisanie jej na niemal każdym współczesnych smartfonie bądź tablecie. Na uwagę zasługuje wsparcie dla metody „przeciągnij i upuść”, dzięki czemu bardzo łatwo możemy dodawać do projektu kolejne komponenty. Całość w połączeniu z niezwykle przyjaznym interfejsem graficznym sprawia, że pomimo angielskiej wersji językowej, nawet początkujący użytkownicy nie powinni mieć problemów z obsługą wszystkich opcji i dodatków.

 

Program wspiera następujące formaty wejściowe:

• Grafika: bmp, gif, jpg, jif, jiff, jpeg, exif, png, tif, tiff, psd, tga, pcx, jp2, wmf, ico;

• Audio: wav, mp3, mp2, mpga, m4a, ogg, avi, mid, flac, aac, wma, dct, au, aiff, ogg, raw, msv, dvf, vox, cda, atrac, gsm, dss, sri, shn, dss, msv, wmv;

• Video: avi, mpeg, wmv, divx, xvid, mpeg1\2\4, mp4, mov, asf, vob, ogm, 3gp, h.264, rm;

 

Jeśli chodzi o formaty wyjścowe, program poradzi sobie z następującymi plikami:

• Video: avi, wmv, asf, mpg, 3gp, mp4, mov, a takze zgodne z urządzeniami iPod, iPhone, PSP, Mobile Phone, Pocket PC;

• Nośniki: DVD, CD, Blu-ray, HD-DVD;

 

Program PhotoStage Slideshow jest programem darmowym w przypadku użytku niekomercyjnego. Producent proponuje instalację dodatku o nazwie ASK, ale jego obecność nie jest konieczna do prawidłowego działania aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0