WindowsProgramyPHP-Fusion 7.0.2

PHP-Fusion 7.0.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
PHP-Fusion
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
427

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • polskie menu
  • obsługa wielu typów baz danych
Minusy:
  • skomplikowana konfiguracja

PHP-Fusion to kolejny obok WordPress, darmowy i niezwykle popularny system zarządzania treścią dla stron internetowych, tzw. CMS (Content Managment System). Całość opiera się na języku PHP oraz bazach danych MySQL i jest w pełni darmowa. Oprogramowanie wydane zostało na zasadach licencji GPL, mamy więc pełen dostęp do kodu źródłowego, który w dowolny sposób możemy modyfikować.

PHP-Fusion pomoże sprawnie zarządzać treściami naszej strony z poziomu prostego w obsłudze panelu administracyjnego. Możemy dodawać wielu użytkowników-redaktorów oraz przypisywać im prawa administracyjne. Z poziomu panelu dodamy artykuły, kolejne wpisy na bloga lub krótkie newsy okraszone dodatkowo materiałami wideo, grafikami czy podlinkowanym tekstem.

Całość nie powinna sprawić problemu nawet tym użytkownikom, którzy nie znają się na tworzeniu witryn internetowych. Konfiguracja systemu niestety nie należy do najprostszych. Niemniej jednak w sieci dostępnych jest mnóstwo darmowych poradników w języku polskim, które przeprowadzą nas przez ten proces krok po kroku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0