WindowsProgramyPicPick 3.4.1

PicPick 3.4.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
NTeWORKS
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
11,68 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
422

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Duża uniwersalność: praktycznie dwa programy w jednym.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Przyzwoita ilość opcji i dodatków.
Minusy:
  • Zaawansowani użytkownicy mogą narzekać na niedobór opcji.

PicPick to w pełni bezpłatny program, za pomocą którego nie tylko dokonamy edycji plików graficznych, ale również wykonamy zrzut ekranowy. Spora uniwersalność pozwala na ograniczenie się do jednego niezbędnego do pracy programu.

Ogromną zaletą programu jest jego uniwersalność. Za pomocą aplikacji PicPick możemy wykonać zrzut ekranu, ale na tym ciekawostki się nie kończą, gdyż może to być ekran przewijany, cały pulpit, jego fragment lub aktywne okno. Co więcej, przechwycony obraz może zostać zapisany w kilku wybranych formatach: PNG, JPG lub BMP. Jeśli nie chcemy obrazu zapisywać na dysku, możemy go opublikować na portalu Facebook, stronie internetowej, przesłać w wiadomości e-mail, skopiować do schowka systemowego lub po prostu wydrukować.

Zrzuty ekranowe to tylko jedna z głównych funkcji programu PicPick. Drugą jest rozbudowany edytor graficzny pozwalający między innymi modyfikować przechwycony wcześniej zrzut ekranu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby edytować z nim dowolną grafikę lub zdjęcie zapisane na dysku twardym bądź pamięci przenośnej. Jeśli chodzi o możliwości edytora, pozwala on dodawać efekty rozmycia i wyostrzania obrazu, ustawianie poziomu jasności i kontrastu, a nawet zmieniać rozmiar etc.

Nie zabrakło również przydatnych dodatków, takich jak palety kolorów, próbniki, lupy, kątomierze, narzędzia do mierzenia obszaru, funkcji pisania, rysowania itp. Co więcej, możemy również skonfigurować ustawienia serwera FTP, dzięki czemu gotowe projekty od razu wyślemy na dowolny, np. firmowy serwer.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0