WindowsProgramyPlastic Animation Paper 4.0

Plastic Animation Paper 4.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Plastic Animation Paper Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
348

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Duże możliwości animowania
  • Eksport do wielu plików i rozdzielczości
  • Licencja freeware
Minusy:
  • Brak polskiej wersji

Plastic Animation Paper to darmowe narzędzie do tworzenia i edycji animacji stworzone przez dwóch duńskich programistów. Program daje możliwość pracy nad animacjami 2D: został wyposażony w funkcję rysowania, dodawania ramek oraz systemu podświetleń. 

Użytkownik może w prosty sposób zmieniać ustawienia pióra: jego grubość, cieniowanie oraz nacisk. Po stworzeniu postaci lub elementu, możliwe jest łatwe klonowanie, co znacznie ułatwia pracę. Jednym z największych plusów Plastic Animation Paper jest możliwość pracy na warstwach, co pozwala na łatwą organizację środowiska oraz przyspieszenie wszelkich edycji animacji. Dużą uwagę poświęcono narzędziom umożliwiającą tworzenia realistycznej animacji ruchu. Zaletą jest intuicyjny interfejs oraz niewielkie rozmiary pliku instalacyjnego.

Pliki wynikowe można zapisywać w formatach TGA, JPG, BMP, PNG, GIF, PSD, TIF oraz AVI. Animacja może być wyeksportowana zarówno do małych formatów, jak i dużych rozdzielczości: Full HD, 2K oraz IMAX (4096 x 3072 pikseli). Dzięki temu, Plastic Animation Paper może być wykorzystywane do tworzenia prostych animacji internetowych, jak i zaawansowanych kreskówek.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0