WindowsProgramy++CAD 2013 5.0.2

++CAD 2013 5.0.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Mcsoftware
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
456

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Dwa rodzaje interfejsu
  • Import plików DXF
Minusy:
  • Brak możliwości zapisania projektu w darmowej wersji

++ CAD 2013 to świetny program, dzięki któremu projektowanie 2D staje się czynnością niezwykle prostą i intuicyjną, co więcej wykonywaną w efektowny i zarazem efektywny sposób. 

Aplikacja jest skierowana głównie do wszelkiej maści projektantów, od tych kreślących rysunki budowlano-techniczne zaczynając, na wykonujących projekty mechaniczne i elektryczne kończąc. Program posiada wiele przydatnych funkcji, które znacząco wspomagają tworzenie tego typu projektów. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć m.in. możliwość pracy na kilku projektach jednocześnie oraz pełną i niczym nieograniczoną edycję wprowadzanych obiektów. Dla osób, nieprzyzwyczajonych do jasnego tła, producenci stworzyli również opcję kreślenia na czarnym podkładzie. Każdy plik można dodatkowo zabezpieczyć hasłem, przez co unikniemy ewentualnych problemów płynących z jego usunięcia. Program posiada dwa interfejsy użytkownika: klasyczny oraz zgodny z Microsoft Office 2010.

Najnowsza wersja ++ CAD 2013 została wzbogacona o jeszcze lepszy importer plików DXF oraz znacząco rozwinięte narzędzia przeznaczone stricte do rysowania. Dzięki nim jesteśmy w stanie kreślić krzywą zamkniętą czy zakreskowywać figury podczas ich rysowania. Poprawiony został również wydruk projektów oraz wprowadzone lepsze zabezpieczenie przed usunięciem warstw. 

Rzeczą, bez wątpienia wyróżniającą ten produkt są naprawdę niewielkie wymagania sprzętowe. Nie musimy się martwić, że nasz komputer nie będzie w stanie udźwignąć nawet skomplikowanych rysunków technicznych. Gorąco polecamy. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0