WindowsProgramyPortrait Professional 11.3.4

Portrait Professional 11.3.4 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Anthropics Technology Ltd.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
66 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
356

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Zautomatyzowany retusz
  • Łatwe poprawienie wyglądu twarzy
Minusy:
  • Brak polskiej wersji językowej

Portrait Professional jest zaawansowaną aplikacją, która umożliwia automatyczny retusz zdjęć portretowych. Posiada bardzo rozbudowane możliwości, a przy tym jest prosty w obsłudze. Jedną z podstawowych funkcji jest możliwość oznaczenia na fotografii punktów twarzy, które uważamy za istotne. Dzięki temu program przy pomocy jednego kliknięcia poprawi wygląd twarzy.  

W programie możemy między innymi wyrównywać oczy, poprawiać symetrię twarzy, odchudzać policzku czy poprawiać podbródek a to wszystko przy zachowaniu oryginalnych rys twarzy. Wszystkie te operacje wykonujemy przy pomocy suwaka, który odpowiednio modyfikuje wygląd.

Portrait Professional daje nam możliwość skorzystania z funkcji automatycznego wygładzania skóry twarzy, natomiast miejscowe niedoskonałości poprawimy przy pomocy odpowiednich pędzli. Możemy dokonywać między innymi takich modyfikacji jak zmiana koloru oczu czy ust, wybielanie zębów, możemy też przykładowo powiększać źrenice. Modyfikacje w zakresie oświetlenia twarzy również są możliwe. Program jest samodzielną aplikacją, ale może również pracować jako wtyczka do takich aplikacji jak Photoshop, Lightroom, oraz Aparture. Działa zarówno na systemach Windows jak i Mac OS X. Program umożliwia retusz zdjęć w formacie RAW. 

Wersja testowa nadaje się jedynie do sprawdzenia możliwości programu przed ewentualnym zakupem. Możliwe jest poprawianie ale nie da się zapisać poprawionych fotografii a dodatkowo nanoszony jest znak wodny.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0