WindowsProgramyPotPlayer 1.6.53104

PotPlayer 1.6.53104 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Daum Communications
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19,25 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
465

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Prosty i czytelny interfejs użytkownika.
  • Ogromna ilość opcji konfiguracyjnych.
  • Wiele ciekawych i przydatnych opcji.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z płynnością odtwarzania filmów w formacie MP4.

PotPlayer to posiadający ogromne możliwości odtwarzacz multimediów, choć jest to tylko jedna z innych, bardzo licznych funkcji tego programu. Oprócz tradycyjnego odtwarzania plików audio i wideo w większości najpopularniejszych formatów, użytkownik dostaje możliwość odtwarzania płyt DVD, sygnałów z tunerów telewizyjnych i satelitarnych, kamer cyfrowych różnych firm, jak również strumieni z Internetu np. stacji radiowych, telewizyjnych itp. 

 

Warto wspomnieć, że program świetnie radzi sobie z obsługą materiałów w wysokiej rozdzielczości tj. 720p lub 1080p. Interfejs programu jest co prawda bardzo prosty i czytelny, ale ilość opcji konfiguracyjnych powinna spełnić oczekiwania nawet wymagających użytkowników. W ustawieniach można znaleźć opcje konfiguracyjne obrazu, dźwięku, napisów i wielu innych niezbędnych aspektów. Możemy między innymi ustawić przestrzeń kolorów wyświetlanego obrazu, zmienić jego rozmiar czy rozdzielczość, proporcje, pozycję na ekranie, ustawić filtry i opcje poprawiające jakość itp. Pojawiło się również mnóstwo opcji odpowiedzialnych za dźwięk.

 

Użytkownik może zmienić przekierowanie dźwięku na różne kanały np. głośniki wbudowane, zewnętrzne, głośniku podłączonego urządzenia np. telewizora itp. Oprócz tego można przeprowadzić proces resamplingu i normalizacji, kontrolować głośność na każdym z kanałów, zmieniać barwę za pomocą equalizera itd. Jeśli chodzi o napisy, użytkownik może zmieniać czcionkę, pozycję na ekranie czy też ustawiać długość wyświetlania. Na uwagę zasługuje możliwość ustawienia wielu skrótów klawiszowych ułatwiających obsługę programu np. na laptopach bez dodatkowych klawiszy funkcyjnych tj. play, stop, pausa itp. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0