WindowsProgramyPPstream 3.1.0.1107

PPstream 3.1.0.1107 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
PPS.tv
Licencja:
Adware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10,4 Mb
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
389

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Dostęp do wielu azjatyckich programów
Minusy:
  • Język chiński interfejsu

PPstream to kolejna, darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie transmisji oraz kanałów z krajów azjatyckich. Program pozwala na oglądanie najróżniejszych kanałów z takich krajów, jak m.in. Chiny, Korea, Japonia oraz Hong Kong. Lista stacji dostępna w programie jest podzielona według różnych kategorii, na które składają się kanały sportowe, muzyczne, filmowe, informacyjne, a także te oferujące bajki, zwłaszcza anime. 

Ponadto PPstream umożliwia również oglądanie różnych światowych kanałów, głównie amerykańskich, a także programów udostępnianych przez jego użytkowników. Z najważniejszych kanałów oferowanych przez program, warto wymienić Shanghai Sports, Guandong oraz CCTV5.

Oprócz odtwarzania wybranych stacji, PPstream umożliwia również nadawanie własnych transmisji, w dobrej jakości i do tego również za darmo. Jeżeli chodzi o wygląd tej aplikacji to jest on dość nowoczesny. Niestety brak polskiej, a nawet angielskiej wersji powoduje, że jego użytkownicy są skazani na język chiński, który bardzo utrudnia poruszanie się po programie, a nawet wyszukanie odpowiedniego kanału, gdyż nawet lista stacji jest także dostępna tylko w tym języku. Ponadto program jest oparty na licencji adware i osoby chcące z niego korzystać muszą się przyzwyczaić do tego, że PPstream wyświetla różnego rodzaju reklamy. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0