WindowsProgramyProgDVB 6.94.6

ProgDVB 6.94.6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
ProgDVB Software
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
443

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Obsługa wielu standardów
  • Polska wersja
Minusy:
  • Nieatrakcyjny interfejs

ProgDVB to program umożliwiający oglądanie cyfrowej telewizji satelitarnej i słuchanie stacji radiowych odbieranych poprzez antenę satelitarną. Program obsługuje standardy DVB-S (telewizja satelitarna), DVB-S2, DVB-C (telewizja kablowa), DVB-T (telewizja naziemna) oraz IPTV. 

Za pośrednictwem ProgDVB możesz oglądać około czterech tysięcy kanałów z całego świata. ProgDVB odbiera kanały z satelitów Hotbird 13E oraz Astra 19.2E. Można na nim oglądać polskie programy telewizyjne. Na stronie oficjalnej można znaleźć szczegółową pomoc w konfiguracji programu w postaci ilustrowanego tutorialu. Aplikacja jest dostępna w języku polskim. Jedną z najważniejszych zalet programu jest obsługa telewizji wysokiej rozdzielczości HD. 

Dodając do ProgDVB wtyczki (plugins) można rozszerzać program o wybrane funkcje, w tym na przykład dekodowanie kanałów, obsługę przez pilota lub obsługę telegazety. Program pozwala na programowanie nagrywania o ustalonej porze oraz retransmisję sygnału do użytkowników lokalnej sieci. ProgDVB posiada takie funkcje jak napisy, obsługa kilku satelitów, filtry czy EPG. Program posiada funkcję sortowania stacji według różnych kryteriów lub tworzenie katalogów dowolnie dostosowanych do gustu odbiorcy. 

Istnieje rozszerzona, płatna wersja aplikacji nazwana ProgDVB Pro, która posiada dodatkowe funkcje: obsługę DiSEqC, nagrywanie nagrań, wsparcie dla kanałów z wieloma ścieżkami dźwięku oraz obsługę PIP i podwójnych tunerów. Niestety, trzeba za nią zapłacić 25 euro. Podstawowa wersja ProgDVB jest dostępna za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0