WindowsProgramyProgeCAD 2013.0.10.6

ProgeCAD 2013.0.10.6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
progeSoft
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
297 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
347

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • konwenter plików PDF do DWG
  • Eksport do Google Earth
  • Interfejs zbliżony do AutoCAD
Minusy:
  • Nienowoczesny interfejs

ProgeCAD to najnowsza edycja program pomocnego przy tworzeniu projektów dwu i trójwymiarowych. Jest ono mocno wzorowane na AutoCAD i podobnych, dlatego też jeśli je znasz, szybko opanujesz interfejs tej aplikacji. Program pracuje na silniku IntelliCAD oraz został wyposażony w bibliotekę iCADLib ponad 22 tys. obiektów.

ProgeCAD posiada wsparcie dla formatów .dwg oraz .dxf oraz daje możliwość eksportu i importu PDF-ów ze wsparciem powierzchni, nową granicę dla kreskowania, nową tablicę narzędzi „Właściwości” oraz ekstrakcję 2D profilu z ACIS. Aplikacja daje możliwość konwersji starych papierowych projektów do CAD oraz udostępnia opcję eksportu do Google Earth.

Miesiąc czasu to okres, w jakim doskonale da się poznać ten program i zdecydować samemu, czy warto w niego zainwestować. W zależności od wersji kosztuje od 900-1800 PLN. Możesz nabyć go na stronie polskiego dystrybutora. Pełna wersja ProgeCAD to doskonałe rozwiązanie, jeśli nie chcesz zapłacić naprawdę dużej kwoty za AutoCAD. Pobierz trial aplikacji i przekonaj się samemu, ze niewiele ustępuje swojemu drogiemu konkurentowi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0