WindowsProgramyProXmedia Edytor Zdjęć PRO 2.0.15

ProXmedia Edytor Zdjęć PRO 2.0.15 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
ProXmedia
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
454

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Intuicyjny interfejs
  • Generator galerii
Minusy:
  • Funkcjonalność mniejsza niż w innych programach tego typu

ProXmedia Edytor Zdjęć PRO to polska aplikacja dająca możliwość pracy nad zdjęciami: zmianę wielkości, rotacji, nazwy czy dodawania znaku wodnego. Program wyróżnia się bardzo prostym interfejsem, w którym większość przydatnych opcji jest bardzo łatwo dostępna. 

ProXmedia Edytor Zdjęć PRO pozwala na masowe modyfikowanie nazw, rotacji, formatów i wielkości grup zdjęć. Z fotografii możemy stworzyć kolaże, prezentacje i galerie. Program pozwala na zapisywanie zdjęć do formatów JPG, BMP, PNG, GIF, PDF, SWF (flash). Na przerobione zdjęcia możemy nanosić znaki wodne, które pozwalają ochronić nasze prace np. w Internecie. Postęp wszelkich operacji na plikach jest widoczny na pasku stanu na dole programu.

Dużą zaletą jest automatyczny generator galerii internetowej: po wybraniu zdjęć, które chcemy zapisać jako galerię, musimy skonfigurować liczbę zdjęć na stronie, w kolumnie i wierszu. Po zdefiniowaniu podstawowych ustawień wystarczy kliknąć generator i ProXmedia Edytor Zdjęć PRO w ciągu kilku sekund wygeneruje dokument HTML z miniaturkami i odnośnikami. Ciekawą funkcją jest generowanie foto indeksu dla katalogów i podkatalogów.

ProXmedia Edytor Zdjęć PRO jest oferowany w polskiej wersji językowej, w wersji testowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0