WindowsProgramyQuarkXPress 10.0.0.1

QuarkXPress 10.0.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Quark Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
189 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
352

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5
Plusy:
  • Ogromna liczba narzędzi DTP
  • Wsparcie dla wielu formatów
Minusy:
  • Skomplikowana obsługa - tylko dla profesjonalistów

QuarkXPress to najnowsze wydanie legendarnego już programu służącego do składania materiałów przeznaczonych do druku. Ta aplikacja umożliwia dosłownie wszystko, dlatego też nie bez powodu cieszy się opinią najlepszej na świecie w swojej klasie. Zresztą każdy może sprawdzić jej możliwości – możliwe jest pobranie QuarkXPress w wersji testowej (trial) z tej strony. Pozwoli on na sprawdzenie wszystkich funkcji programu przez okres aż sześćdziesięciu dni!

Polecamy zatem zapoznanie się z nim każdemu, kto pracuje przy składaniu materiałów do druku. Przyda się to zarówno w agencjach reklamowych, jak i biurach, gdzie są przygotowywane foldery reklamowe, informacyjne i promocyjne. QuarkXPress to potężne narzędzie, po opanowaniu którego można robić dokładnie to, co się chce! Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia użytkownika. Aplikacja umożliwia import plików PSD (Photoshop), PDF, grupowanie tabel, możliwość definiowania asymetrycznego spadu. Program daje możliwość pracy na warstwach, edytowania zdjęć i precyzyjnego składania tekstu z uwzględnieniem różnego rodzaju styli i czcionek.

Nie ma co prawda wydania QuarkXPress w wersji polskiej, jednak można pobrać darmowe rozszerzenie Gwarek (dostępne na naszych stronach), które dodaje polską bibliotekę i słownik ortograficzny do programu. 

Polecamy zapoznanie się z nim przede wszystkim firmom, jednak i użytkownicy prywatni także mogą być zainteresowani opanowaniem zasad działania QuarkXPress  Fachowcy od tego programu są często poszukiwani przez pracodawców, więc jego znajomość może przynieść w przyszłości duże profity. A ponieważ wersja trial nic nie kosztuje, zachęcamy do jej pobrania.

Pobranie wersji testowej jest możliwe po rejestracji na stronie producenta, do której odsyłamy przyciskiem "Pobierz Teraz".

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0