WindowsProgramyRainlendar Lite 2.11.1 Build 129

Rainlendar Lite 2.11.1 Build 129 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Rainlendar
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
14.2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
490

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wygodna obsługa
  • Duża funkcjonalność wersji darmowej
Minusy:
  • Brak wersji mobilnych na smartfony

Rainlendar Lite to użyteczna aplikacja, która przyda się wszystkim zapracowanym użytkownikom. Mamy tu do czynienia z połączeniem funkcjonalnego kalendarza z organizerem, dzięki czemu nie przegapimy żadnej ważnej daty, czy też nie zapomnimy o żadnym ważnym zadaniu do wykonania. Jako ze pobranie Rainlendar Lite nie kosztuje ani grosza, każdy może przekonać się o jego funkcjonalności, jednak nim to się stanie, warto wiedzieć, dlaczego warto mieć ten dodatek.

Rainlendar Lite został przeniesiony na systemy Windows z Linuxa, gdzie cieszy się dość dużą popularnością. Mamy tu możliwość umieszczania przy wybranych zadań notatek, które potem przypomną nam o zaplanowanym na dany dzień wydarzeniu czy też zadaniu. Ponieważ jest polska wersja Rainlendar Lite, nikt nie będzie mieć kłopotów z obsługą. Można spersonalizować kalendarz poprzez ustawienie na nim wybranej skórki. Warto zauważyć, że jest to darmowa edycja płatnej wersji (oznaczonej jako Pro) i nie ma tu występujących w niej możliwości, czyli integracji z Microsoft Outlook oraz Google Calendar. Jeśli jednak nie używamy któregoś z tych programów, nie jest nam ona do niczego potrzebna.

Rainlendar Lite doskonale spisuje się na wszystkich systemach operacyjnych Windows, zarówno tych 32-bitowych, jak i 64-bitowych. Dlatego bez problemu można używać aplikacji na Vista, Windows 7 i XP. Program pomoże nam nie przegapić żadnych ważnych uroczystości rodzinnych, imienin znajomych, czy też innych tego typu wydarzeń. Natomiast do pracy pomoże nam to w dotrzymaniu terminów i zapamiętaniu zadań do wykonania. Jako że Rainlendar Lite jest całkowicie darmowy, zachęcamy do spróbowania!

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0