WindowsProgramyRAKSSQL Sprzedaż 2013

RAKSSQL Sprzedaż 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
RAKS Sp. z o. o.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
104.9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
438

Nasza ocena:

Krzysztof Król
5
Plusy:
  • kompleksowe rozwiązanie sprzedażowo-magazynowe zarówno dla małych, jak i dużych firm
  • dobre wsparcie techniczne
Minusy:
  • czasem zbyt skomplikowana obsługa

System RAKSSQL Sprzedaż to kompletny i zintegrowany program sprzedażowy, który zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do sprzedaży w nowoczesnej firmie. Cechą szczególną systemu jest wykorzystywanie bezpłatnego serwera baz danych, który może pracować nie tylko pod kontrolą Microsoft Windows, ale także na systemach Linux, co znacząco obniża koszty wdrożenia i eksploatacji. 

 

Program pozwala na zautomatyzowanie procesów obsługi sprzedaży, zamówień, zakupów, magazynu, płatności i rozliczeń z kontrahentami. RAKSSQL Sprzedaż umożliwia łatwe wystawianie i zarządzanie fakturami VAT, WDT, WNT, fakturami zaliczkowymi i eksportowymi w dowolnej walucie. Zapewnia obsługę sprzedaży detalicznej (paragony, kody kreskowe, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne) oraz hurtowej (rezerwacje towarów na podstawie zamówień, faktury proforma). Umożliwia także tworzenie wielu cenników, definiowanie dowolnej ilości grup rabatowych, obsługę płatności (kasa, bank) oraz prowadzenie wielu magazynów. 

 

Pełny obraz firmy

Dzięki szerokiej gamie gotowych zestawień oraz możliwości tworzenia własnych raportów, program pozwala uzyskać pełny obraz działalności handlowej.

 

Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi

Moduł współpracuje z urządzeniami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych i innymi urządzeniami zewnętrznymi. Możliwość pełnej wymiany danych pozwala na współpracę z programami księgowymi, czy sklepami internetowymi.

 

Współpraca z zagranicą

System posiada wszystkie dokumenty takie jak WNT, WDT, faktury eksportowe, faktura zakupu w walucie, tax-free, SAD, możliwość prowadzenia kasy w walucie. Dzięki opcji wprowadzenia dodatkowych kosztów do dokumentu WNT łatwo można wyliczyć cenę późniejszej sprzedaży towaru np. do faktury zakupu można doliczyć koszt transportu czy rozładunku (nie jest konieczne tworzenie dodatkowego rozrachunku do dokumentu, koszty doliczą się do ceny końcowej). ...dalej 

 

Zarządzanie Sprzedażą i CRM

Pełna integracja części sprzedażowej i CRM otwiera dla użytkowników wiele możliwości. Oprócz planowania wizyt u kontrahentów czy opcji pozwalających np. na zarządzanie serwisem wyjazdowym, przechowywania wszelkich informacji o kontakcie, w znaczący sposób ułatwia zarządzanie procesem sprzedaży. System zapewnia dostęp do informacji, określa prawdopodobieństwo skutecznego zakończenia transakcji umożliwiając analizę sprzedaży według kanału sprzedaży, rodzaju handlowca, czy analizę konkretnego Klienta.

 

Panel sterujący kontrahentami

W systemie RAKSSQL dzięki połączeniu części sprzedażowej i CRM stworzony został panel, umożliwiający wygodną pracę z Klientem. Z okna kontrahenta użytkownik ma pełny dostęp do informacji związanych z danym klientem, m.in. posiada dostęp i podgląd historii zakupów i sprzedaży, operacji z kontrahentem, należności i zobowiązań finansowych, zamówień i ofert, danych kontaktowych. W ten sposób otrzymujemy centrum informacji z okna przeglądu kontrahenta.

 

System znaczników

Aplikacja posiada możliwość oznaczania dokumentów oraz znajdujących się na nich pozycji. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu w pełni definiowanych wzorców księgowych system oferuje możliwość elastycznego i automatycznego księgowania oznaczonych znacznikami dokumentów.

 

System załączników

W programie istnieje możliwość dołączania dokumentów w formie elektronicznej. Funkcja ta umożliwia stworzenie bazy wiedzy dostępnej dla użytkowników systemu i przypisanych do konkretnych kontrahentów i dokumentów. Takie rozwiązanie eliminuje problem niedoskonałego przepływu dokumentów i informacji w przedsiębiorstwie. Teraz możliwe jest np. posiadanie w kartotece kontrahentów całej informacji dotyczącej współpracy, wszystkich podpisanych umów, zdjęć projektów czy jakichkolwiek innych dokumentów. Jednocześnie każdy artykuł może posiadać łatwo dostępne z okna przeglądu takie dokumenty jak atesty, gwarancję, skan faktury zakupu czy specyfikację techniczną. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0