WindowsProgramyRama EN v.1.0

Rama EN v.1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
SPECBUD
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
312

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Niewielki rozmiar
  • możliwość eksportu do formatu DXF
  • biblioteki profili stalowych
Minusy:
  • Archaiczny interfejs

Program SPECBUD - Rama EN jest narzędziem inżynieryjnym wykorzystywanym do analizy statycznej płaskich układów prętowych, który uwzględnia kombinatorykę obciążeń. Podczas pracy z aplikacją można używać obciążeń zdefiniowanych przez użytkownika lub automatycznych, zgodnych z normą PN-EN 1990.

Aplikacja wyróżnia się prostym, schludnym menu i prostym interfejsem: tworzenie konstrukcji jest możliwe przez rysowanie obiektów za pomocą myszki lub przez wprowadzanie węzłów i prętów metodą alfanumeryczną. SPECBUD - Rama EN posiada również moduł generatora sparametryzowanych takich jak ramy, kratownice, belki czy więźby dachowe. Stworzone projekty można w prosty sposób wyeksportować do formatu DXF, co umożliwia ich dalszą obróbkę w innych programach. Dużą zaletą aplikacji są wbudowane biblioteki profili stalowych, które mogą być rozszerzane przez użytkownika własnymi pracami.

Obliczenia dotyczące konstrukcji są prezentowane jako wygodna notka, gotowa do wydruku lub zapisania w pliku tekstowym. 

SPECBUD - Rama EN należy do pakietu aplikacji inżynieryjnych firmy SPECBUD i może być kupiony jako samodzielny program lub w pakiecie. Prezentowana na naszej stronie wersja pozwala na testowanie możliwości programu przed ewentualnym zakupem. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0