WindowsProgramyRazer Cortex 8.3.20.524

Razer Cortex 8.3.20.524 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Razer Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
155,05 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
200

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Dość istotny wpływ na ogólną wydajność całego systemu podczas grania.
  • W większości przypadków zauważalny wzrost FPS.
  • Nie ingeruje w strukturę systemu.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Przyjazny i atrakcyjny interfejs.
Minusy:
  • W przypadku zoptymalizowanego systemu, efekty działania są niewielkie.

Razer Cortex, znany również pod nazwą Razer Game Booster, to darmowe narzędzie do optymalizacji oraz przyspieszania komputera, a wszystko to pod kątem jak najwyższej wydajności w grach. Za pomocą tego programu praktycznie po jednym kliknięciu jesteśmy w stanie poprawić wydajność komputera i ustawić wszystkie usługi systemowe w taki sposób, aby nie przeszkadzały podczas rozgrywki.

 

Użytkownik ma do wyboru dwa tryby przyspieszania i optymalizacji systemu operacyjnego – automatyczny i manualny. Pierwszy tryb samodzielnie dobiera optymalne ustawienia systemu w sposób bezpieczny i bez ryzyka uszkodzenia plików systemowych itp. Natomiast w trybie manualnym użytkownik ma pełną kontrolę nad tym, co jest wyłączane. Chodzi między innymi o usługi użytkowania i zarządzania aplikacjami, inteligentnego transferu w tle, zasad diagnostyki, plików w trybie offline, odnajdywania SSDP i wielu innych, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na ogólną wydajność komputera.

 

Należy pamiętać, że program nie wprowadza żadnych trwałych zmian w konfiguracji systemu Windows, dzięki czemu w każdej chwili możemy odwrócić proces i wrócić do domyślnych ustawień. Pamiętajmy jednak, że nieumiejętne stosowanie tych funkcji może doprowadzić do awarii systemu. Na uwagę zasługuje również moduł do defragmentacji katalogów z grami, dzięki czemu dostęp do nich, ich uruchamianie, ładowanie itp. ulega znacznemu skróceniu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0