WindowsProgramyRefreshPC 2.0

RefreshPC 2.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
XP Smoker
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość przywrócenia fabrycznych ustawień bez ponownej instalacji systemu.
  • Szybkie i sprawne działanie.
  • Bardzo prosta obsługa.
Minusy:
  • Ryzyko uszkodzenia systemu.

RefreshPC to w pełni bezpłatne i proste w obsłudze oprogramowanie, za pomocą którego będziemy w stanie przywrócić ustawienia domyślne w systemie operacyjnym Windows. Program nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom, którzy nie mają doświadczenia informatycznego.

 

Za pomocą darmowego programu RefreshPC będziemy w stanie przywrócić system operacyjny Windows do ustawień fabrycznych, co z kolei może okazać się bardzo przydatne, jeśli korzystamy z komputera starego, na którym instalowano wiele programów. To również szybki sposób na reanimację sprzętu po awarii, ataku wirusa lub w momencie, gdy zaśmiecony system działa bardzo powoli i ociężale. Program jest w stanie przywrócić niemal wszystkie ustawienia do domyślnych wartości.

 

Program RefreshPC przywraca wszystkie aktywne usługi systemowe oraz wpisy do rejestru do ustawień fabrycznych. Oprócz tego, narzędzie szczegółowo oczyszcza katalogi tymczasowe oraz pliki Prefetch, co z kolei mocno usprawnia ogólną wydajność oraz stabilność systemu. To idealne rozwiązanie, gdy system ulegnie uszkodzeniu lub w momencie, gdy chcemy go odświeżyć bez konieczności ponownej instalacji Windowsa, np. gdy nie posiadamy płyty instalacyjnej, nie mamy czasu na cały proces instalacji lub nie chcemy stracić ważnych danych.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0