WindowsProgramyRegRun Reanimator 6.9.7.124

RegRun Reanimator 6.9.7.124 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Greatis Software
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
317

Nasza ocena:

Patryk Nowak
2,5
Plusy:
  • Wygodny interfejs
Minusy:
  • Ryzyko związane z wysyłaniem danych do producenta

RegRun Reanimator to dość kontrowersyjny program przeznaczony do wykrywania w systemie elementów szpiegowskich – spyware. Dlaczego wzbudza kontrowersje? Swoją niecodzienną metodą działania. Aby go używać, musimy być podłączeni do sieci. Po skanowaniu raport wysłany jest do producenta, informując o wszystkich wykrytych spyware, trojanach czy adwarach. Po tej operacji do użytkownika zostaje przesłany specjalny plik, który pozwoli na usunięcie wszystkich niepożądanych elementów z systemu.

Pobranie RegRun Reanimator nie zajmuje długo – to tylko 12 MB. Jednak wielu użytkowników zwraca uwagę, że aplikacja przesyła wszystkie dane o systemie do producenta, co można przyrównać do nielegalnego pozyskiwania danych osobowych. Pomijając to – aplikacja może być uruchamiana w dowolnym momencie – kiedy wyślemy raport, zależy to tylko do nas. Podejrzane pliki możemy wyodrębnić i przesłać do Freatis Software w celu zbadania, czy jest to nietypowy plik czy też wirus.

Często można spotkać się też z twierdzeniem, że RegRun Reanimator to tylko uzupełnienie dla normalnych programów antywirusowych, dlatego też bez nich lepiej nie używać go osobno do ochrony komputera. Można się też spotkać z opiniami, że RegRun Reanimator sam w sobie jest… programem szpiegowskim, który gromadzi dane o użytkowniku. Dlatego też ani nie zachęcamy, ani nie odradzamy decyzji o pobraniu aplikacji. Można przejrzeć w sieci opinie o tym programie – są one w większości negatywne.

Jeśli nie chcemy jednak pobierać RegRun Reanimator, a potrzebny jest program do wykrywania elektronicznych szpiegów, na naszej stronie znajdują się inne tego typu, sprawdzone programy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0