WindowsProgramyRocketDock 1.3.5

RocketDock 1.3.5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Punk Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
6,16 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
344

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Prosty w obsłudze i bezproblemowy interfejs użytkownika.
  • Duże możliwości personalizacji i ustawień wizualnych.
  • Program oparty na bezpłatnej licencji.
  • Nie koliduje z systemowymi funkcjami.
Minusy:
  • Dość ciężka i czasochłonna konfiguracja programu.

RocketDock to ciekawy, choć niewielki program, który po odpowiedniej konfiguracji umieszcza na pulpicie systemu Windows specjalny pasek narzędziowy znany z systemu Mac OS X. Na pasku tym możemy umieścić najczęściej używane programy, foldery, pliki itp.

Po odpowiedniej konfiguracji paska narzędzi RocketDock możemy na nim umieścić ulubione i najczęściej używane programy, ważne dokumenty, pliki, katalogi z muzyką, foldery, jak również elementy systemowe, takie jak Panel sterowania, moje dokumenty, Komputer itp. Co ciekawe, program RocketDock umożliwia również podgląd filmów odtwarzanych w programie Windows Media Playerze oraz minimalizowanie otwartych okien aplikacji.

Jakby tego było mało, w ustawieniach można dodatkowo włączyć opcję odpowiedzialną za minimalizację aplikacji bezpośrednio do RocketDock. Nie można również zapomnieć o sferze estetycznej – stworzony za pomocą programu pasek możemy niemal dowolnie modyfikować wizualnie, dodawać rozszerzenia i nowe ikony, zmieniać skórki i style etc. Po odpowiednim ustawieniu, RocketDock nie przeszkadza w normalnej pracy ani nie koliduje z systemowym paskiem zadań. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0