WindowsProgramyRP Rozliczenie Płac 2.14.B

RP Rozliczenie Płac 2.14.B download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
Varico
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
118 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
565

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Ogromna ilość najróżniejszych szablonów, opcji, konfiguracji, narzędzi itp.
  • Wygodne generowanie danych, umów, deklaracji itd.
  • Przydatna funkcja kalendarza pracy dla grupy.
Minusy:
  • Początkujący użytkownicy mogą mieć problemy z obsługą.

RP Rozliczenie Płac to niezwykle przydatny program, który idealnie sprawdzi się w małych i średnich firmach, skutecznie wspomagający zarządzanie płacami oraz danymi pracowników.

Program RP Rozliczenie Płac umożliwia między innymi tworzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło. Program automatycznie nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności, co znacząco ułatwia i usprawnia pracę. W zależności od wybranej wersji, program RP Rozliczenie Płac  jest w stanie prowadzić sprawy kadrowe 1 lub wielu firm, zaś dla biur rachunkowych firma Varico przygotowała rozwiązania znacząco ułatwiają codzienną pracę.

Co więcej, każda wersja programu RP Rozliczenie Płac w pełni współpracuje z programem Płatnik, jak również oferuje pełną obsługę system e-Deklaracje, dzięki czemu można wysłać elektronicznie deklaracje podatkowe, co oszczędza czas i pieniądze. Oprócz tego na uwagę zasługuje możliwość prowadzenia kartotek pracowników, jak również dowolne definiowanie składników wynagrodzeń (kwotowe, procentowe, z parametrem odliczania). Oprócz tego na uwagę zasługuje generowanie danych do deklaracji zgłoszeniowych (ZUA, ZZA, ZWA, ZCZA, ZCNA) i rozliczeniowych ZUS (RCA, RZA, RSA, DRA).

Na uwagę zasługuje ponadto funkcja kalendarza pracy dla grupy i dla całej firmy. Użytkownicy będą także zadowoleni z możliwości pracy w sieci, jak również ogromnej bazy ponad 1500 aktualnych formularzy, druków, umów i deklaracji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0