WindowsProgramyRSS Alert 1.14

RSS Alert 1.14 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
FranmoSoftware
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Patryk Nowak
5

Kanały RSS to doskonałe źródło informacji niemal na każdy temat. Dają one możliwość natychmiastowego dostępu do wszystkich, interesujących nas wiadomości. Zarówno tych, dotyczących ogólnych wieści z kraju i ze świata, jak i tych, nieco bardziej specjalistycznych, które mogą wiązać się z naszym hobby. Aby sprawnie obsługiwać kanały RSS potrzebować będziemy specjalnego czytnika.

Jednym z tego typu programów jest RSS Alert. Ta darmowa aplikacja wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim możliwością pokazywania wyłącznie wyselekcjonowanych informacji oraz ciekawą formą ich prezentacji. Wybór wyświetlanych informacji polega na analizie treści danego newsa pod kątem wybranych wcześniej słów kluczowych. Po pobraniu danej wiadomości, na dole ekranu naszego monitora wyświetlony zostanie niewielki box z tytułem artykułu, godziną publikacji oraz nazwą źródła.

Jeśli chcemy przeczytać całość, wystarczy jedno kliknięcie. Warto dodać, że program nie zajmuje wiele miejsca na dysku i korzysta z niewielkiej ilości zasobów systemowych, przez co w żadnym stopniu nie spowolni pracy naszego komputera.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0