WindowsProgramySamsung Kies 3.2.14083.9

Samsung Kies 3.2.14083.9 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Samsung Electronics Co., Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
39,93 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
448

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Szybka i bezproblemowa obsługa urządzeń marki Samsung.
  • Możliwość aktualizacji oprogramowania i synchronizacji danych w urządzeniu mobilnym.
Minusy:
  • Współpracuje tylko z najnowszym systemem Android 4.3 lub nowszym.

Samsung Kies to bardzo popularne i niezwykle przydatne narzędzie do zarządzania zawartością smartfonów, telefonów i tabletów marki Samsung. Za pomocą tego programu przeniesiemy zdjęcia, muzykę, filmu, wykonamy kopię zapasową, dokonamy synchronizacji lub zaktualizujemy oprogramowanie. Należy pamiętać, że najnowsza wersja programu przeznaczona jest dla urządzeń z systemem Google Android w wersji 4.3 lub nowszej.

Za pomocą programu Samsung Kies możemy prosto i wygodnie zarządzać całą zawartością zapisaną w pamięci telefonu. Bez problemu przeniesiemy zdjęcia z pamięci wewnętrznej na kartę pamięci, skopiujemy filmy na komputer i wgramy ulubioną muzyką na smartfon lub tablet. Program Samsung Kies komunikuje się z urządzeniem za pośrednictwem tradycyjnego połączenia kablowego (USB) lub bezprzewodowo poprzez moduł Bluetooth. Co ciekawe, program to nie tylko zwykłe narzędzie do kopiowania, ale również ciekawe dodatki, jak przeglądarka grafiki, odtwarzacz plików muzycznych i filmowych etc.

Oczywiście wraz z programem Samsung Kies na komputerze instalowane są najważniejsze sterowniki dla wszystkich urządzeń marki Samsung, dzięki czemu podłączenie dowolnego smartfona lub tabletu nie będzie żadnym problemem. Co więcej, po podłączeniu telefonu z kartą pamięci, zostaje ona wykryta tak samo, jak przenośna pamięć USB, co pozwala na wygodną wymianę plików. Jedną z najważniejszych funkcji jest możliwość aktualizacji oprogramowania urządzenia z poziomu programu, jak również dostęp do wielu programów i funkcji ze sklepu SamsungApps.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0