WindowsProgramyscreenSHU 1.0.1

screenSHU 1.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
screenSHU
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
2205

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Błyskawiczny upload do chmury
  • Prosty interfejs
Minusy:
  • Limity wersji darmowej

screenSHU to z pozoru zwykły program służący do przechwytywania obrazu z ekranu komputera, jednak posiada funkcje niedostępne w wielu konkurencyjnych narzędziach. 

Głównym wyróżnikiem programu jest integracja z chmurą – przechwycone przez użytkownika screeny lądują na serwerze producenta i mogą być udostępniane. Producent podkreśla szybkość działania: od momentu wciśnięcia przycisku odpowiedzialnego za zrobienie zdjęcia do chwili otrzymania linku prowadzącego do obrazka upływa 0,3 sekundy.

Program pozwala na łatwe zarządzanie plikami: możliwa jest zmiana nazwy oraz edycja, a wyszukiwarka działa bardzo szybko.  Program jest w stanie pobrać zdjęcia z ekranu systemu operacyjnego, każdego programu, gry oraz kadr z filmu. screenSHU posiada prosty, polski interfejs, a jego użytkowanie nie sprawia najmniejszych kłopotów, nawet osobom niedoświadczonym w obsłudze komputera. 

W darmowej wersji screenSHU możliwe jest przechowywanie 250 zdjęć w chmurze. Aplikacja posiada reklamy, które można usunąć wykupując konto Premium, usuwające również limit na liczbę zdjęć. Koszt konta to 3 dolary miesięcznie, czyli ok. 10 zł miesięcznie.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 1
  • dodał: Anonimek Jest git