WindowsProgramyScreenpresso 1.4.1

Screenpresso 1.4.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Learn Pulse
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
397

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Polska wersja
  • Liczne efekty edycyjne obrazków
  • Brak konieczności instalacji
Minusy:
  • Koszt licencji Pro

Screenpresso to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę. Program ten wyposażono w mnóstwo użytecznych opcji, które sprawiają, że praca z nim to czysta przyjemność. A co najważniejsze – pobranie Screenpresso nie kosztuje ani grosza.

Aplikacja pozwala na zapis całego obszaru ekranu, wybranych jego rejonów lub też aktywnego okna. Z poziomu programu możemy dokonywać edycji wykonanych zrzutów – mamy w nim dość dużo opcji edycyjnych, jak na przykład nakładanie symboli, przycinanie grafiki, stosowanie efektów odbicia czy też cieni. Warto podkreślić, że Screenpresso jest dostępne w polskiej wersji językowej. Pobierz ten program i rób obrazki kiedy tylko chcesz! Dzięki tej aplikacji będzie to dziecinnie łatwe, a zrzuty zapisać możemy jako GIF, PNG, JPG czy też BMP.

Screenpresso działa na Windows 7, 8 Vista i XP. Aby w pełni korzystać z możliwości programu nie musimy go nawet instalować w systemie operacyjnym. To kolejny z plusów tej w pełni darmowej  aplikacji, którą można pobrać z tej właśnie strony. Istnieje również wersja Pro tego programu, która kosztuje 22 Euro, czyli ok. 80 złotych. Nim jednak zainteresujesz się nią, sprawdź, co potrafi w wydaniu darmowym.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0