WindowsProgramySecretFolder 2.2.1

SecretFolder 2.2.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Vinasoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
222 KB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
403

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Niezwykle prosta i intuicyjna obsługa.
  • Możliwość dodatkowego zabezpieczenia programu hasłem.
  • Ukryty folder jest niedostępny nawet z wiersza poleceń itp.
Minusy:
  • Problem z dostępem do folderu w przypadku zapomnienia hasła.

SecretFolder to bardzo proste w obsłudze i niezwykle przydatne narzędzie, za pomocą którego możemy w dowolnym momencie ukryć folder, plik, katalog o dowolnej pojemności itp.

 

Program SecretFolder to prosty sposób na ukrycie przed innymi użytkownikami komputera dowolnego elementu zapisanego na dysku twardym komputera. To również świetny sposób na to, aby zachować prywatność na komputerze, z którego korzystamy na spółkę ze współpracownikami, współlokatorami czy też rodziną. To proste i bezpłatne narzędzie do ukrywania wybranych folderów bez względu na ich liczbę i rozmiar.

 

Obsługa programu SecretFolder jest niezwykle prosta, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z opanowaniem wszystkich opcji i bez problemu ukryją wybrany folder lub plik. Co więcej, program dla dodatkowej ochrony możemy zabezpieczyć hasłem. Filozofia obsługi jest jasna - aby dodać folder, który chcemy ukryć, po prostu przeciągamy go do okna programu lub wybieramy manualnie za pomocą opcji Add w oknie programu. Po dodaniu, folder pojawia się na liście, a obok niego zostaje wyświetlony jego status. Dostęp do folderu może mieć tylko jego właściciel, który zna ustawione wcześniej hasło.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0