WindowsProgramySecretFolder 4.0

SecretFolder 4.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Oh!Soft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,84 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
288

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość ukrycia wielu folderów w różnych lokalizacjach.
  • Bardzo wysoki poziom zabezpieczeń.
  • Prosta bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • W przypadku zapomnienia hasła bardzo utrudniony dostęp do folderów.
  • Nieco zbyt staroświecki interfejs.

SecretFolder to łatwe w obsłudze i bardzo przydatne w codziennej pracy narzędzie, za pomocą którego szybko i bezproblemowo ukryjemy wybrane foldery w dowolnym miejscu i ilości. Mogą to być foldery z muzyką na pulpicie lub grami na zewnętrznym dysku twardym.

 

Po instalacji programu i jeszcze przed pierwszym uruchomienie, należy ustalić hasło, które będzie kluczem do otwarcia ukrytych folderów. A w jaki sposób możemy ukryć wybrane foldery? Wystarczy przejść do danego folderu, a następnie przeciągnąć go na okno programu. Możemy również skorzystać z tradycyjnej metody i odszukać wybrany folder z poziomu okna programu. Po tych kilku operacjach folder pojawi się na liście ukrytych folderów w programie. Na liście znajdziemy także podstawowe informacje, miedzy innymi o statusie ukrycia folderu – lock lub unlock.

 

Jeśli chodzi o poziom ukrycia folderów, jest on dość wysoki. Przykładowo, nawet znając ścieżkę dostępu do folderu np. Dysk lokalny C:/Użytkownicy/User/Folder z muzyką, nie ma możliwości wejścia do folderu. Nie działają również komendy CMD. Aby uzyskać dostęp do ukrytych folderów, należy uruchomić aplikację, a następnie wpisać ustalone wcześniej hasło. Co więcej, bez hasła nie jest możliwe odinstalowanie aplikacji. Jak widać poziom zabezpieczeń jest na bardzo wysokim poziomie.

 

Program jest kompatybilny ze wszystkimi ostatnimi wersjami systemu operacyjnego Windows tj. XP, Vista, 7, 8, 8.1 oraz 10 zarówno w wersjach 32- jak i 64-bitowych. Ponadto program poradzi sobie z obsługą systemów plików NTFS, FAT32, exFAT i FAT.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0