WindowsProgramySiSoftware Sandra Lite 2014 (20.10)

SiSoftware Sandra Lite 2014 (20.10) download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
SiSoftware Ltd.
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
64,4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
504

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Rewelacyjny program wyświetlający szczegółowe informacje na temat całego komputera.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa – nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie ze wszystkimi opcjami.
  • Ogromna ilość generowanych przez program informacji.
  • Podstawowe testy wydajnościowe.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy – w skrajnych przypadkach tzw. Blue Screen.

SiSoftware Sandra Lite to niezwykle popularne i darmowe (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych) narzędzie diagnostyczne, za pomocą którego uzyskamy szczegółowe informacje na temat zamontowanych w komputerze podzespołów.

 

Program SiSoftware Sandra Lite został wyposażony w szereg modułów, które generują szczegółowe informacje na temat sprzętu i podzespołów, jakie zamontowano w komputerze. Oprócz tego program wyświetla informacje na temat głównego oprogramowania w komputerze. Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i intuicyjna, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy uzyskają wszystkie dane na temat swojego komputera. A jakie to dane?

 

Za pomocą programu możemy między innymi sprawdzić, jaki dokładnie procesor został zainstalowany w komputerze, jaką wersję BIOSu posiada płyta główna, dowiedzieć się wszystkiego na temat magistrali PCI lub AGP, karty graficznej, muzycznej, sieciowej etc. Oprócz tego możemy sprawdzić, jakie wersje sterowników zainstalowano na dysku oraz jaki sprzęt podłączono do portów USB z klawiaturą, muszką, kontrolerami gier, drukarkami i skanerami włącznie. 

 

Wszystkie generowane przez program SiSoftware Sandra Lite informacje podawane są w jasnej i przejrzystej formie, zaś raporty mogą być zapisane pod postacią plików w formacie HTML, TXT, RPT czy XML. Oprócz suchych informacji program umożliwia również przeprowadzenie prostych testów wydajnościowych, które pozwalają sprawdzić, czy cały sprzet i poszczególne podzespoły działają sprawnie i stabilnie. 

 

Program umożliwia również sprawdzenie sprawności działania pod kątem multimediów za pomocą wbudowanych rozszerzeń MMX, SSE oraz 3D Now!. Na deser dostajemy testy napędów optycznych (Cd, DVD oraz Blu-ray) jak również pamięci operacyjnych. Pamiętajmy również, że do poprawnego działania program SiSoftware Sandra Lite wymaga zainstalowanych w systemie operacyjnym bibliotek .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0