WindowsProgramySkarbnik - Twój budżet domowy 4.2

Skarbnik - Twój budżet domowy 4.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
InsERT Sp. z o.o.
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
13 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
355

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Wygodny interfejs
  • Przejrzysta prezentacja danych
Minusy:
  • Wysoka cena pełnej licencji

Skarbnik - Twój budżet domowy jest aplikacja wspomagającą zarządzanie osobistymi finansami. Program pozwala rejestrować i przetwarzać operacje finansowe. 

Na stronie głównej Skarbnika znajdują się informacje o stanie rachunków użytkownika. System został wyposażony w moduł terminarza, który pozwala odnotowywać nie tylko transakcje finansowe, ale również sporządzać drobne notatki. Skarbnik pomaga kontrolować konta w złotówkach oraz innych walutach, rachunki ROR, karty kredytowe, kredyty, lokaty, a także i inne inwestycje.

Program pozwala na pogrupowanie wydatków w kategorie i określanie dla nich limitów; automatyczne aktualizowanie kursów walut i walorów inwestycyjnych przez Internet; tworzenie transakcji szablonowych, które mogą być przydatne przy dokonywaniu cyklicznych operacji (np. zapłata za gaz); drukowanie poleceń przelewu i wpłaty na formularzach odpowiadających standardom bankowym; ustalanie planu spłaty kredytu i odsetek od kwoty lokaty, a także na import wyciągów bankowych w formacie OFX 1.0.2. Program jest prosty w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs. Atrakcyjnie prezentują się wykresy obrazujący gotówkę, uznania i obciążenia, a także zgromadzone środki na lokatach. 

Pełna wersja Skarbnik - Twój budżet domowy to wydatek 147,6 zł. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0