WindowsProgramyGoogle SketchUp 8.0.16846

Google SketchUp 8.0.16846 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Google Inc.
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
34.1 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
380

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Rozbudowane samouczki
  • Integracja z Google Earth
Minusy:
  • W darmowej wersji brak możliwości zapisania pliku w formacie 3ds, .dwg

Google SketchUp to darmowy program do tworzenia, edytowania i prezentowania modeli 3D.

Aplikacja pozwala na łatwe i szybkie projektowanie, dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz rozbudowanej pomocy. W odróżnieniu od profesjonalnych programów do modelowania, Google SketchUp posiada mniej opcji, jednak dzięki temu modelowanie obiektów jest prostsze. Nie oznacza to, że aplikacja nie jest w stanie przenieść wizji autora – w Internecie można znaleźć wiele projektów, które robią niesamowite wrażenie. 

Program daje możliwość projektowania różnego rodzaju obiektów, a następnie eksport ich do plików lub usługi Google Earth. W darmowej wersji możliwe jest wyeksportowanie modelu do formatu .dae oraz .kmz (Google Earth). Wersja Pro daje możliwość zapisania w .3ds, .dwg, .dxf, .fbx, .obj, .xsi, and .wrl. Projekty można również wysyłać do serwisu 3D Warehouse oraz eksportować do formatów graficznych JPG, TIF, BMP, PNG.

Google SketchUp to narzędzie stworzone z myślą o poprawianiu umiejętności modelowania 3D. Producent nie daje możliwości komercyjnego użytkowania aplikacji, jednak jako darmowa alternatywa dla takich programów jak 3ds Max, spisuje się bardzo dobrze.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0